media4@media4.sk
+421 903 600 906

Služby našej kliniky

Ponúkame Vám webové, reklamné a korporátne riešenia,
ktoré realizujeme s chirurgickou presnosťou
a maximálnou odbornosťou.

image_48Google adwords

Zdravotná kartička každého nášho pacienta by mala byť ľahko vyhľadateľná. Nepotrebujeme k tomu kartotéky, stačí nám správne gúgliť. A keďže Google poznáme odpredu aj odzadu, nerobí nám problém navrhnúť pre vás kvalitnú PPC reklamnú kampaň tak, aby vaša stránka bola pre klientov prvou možnosťou. Pamätajte na fakt, že čo v Googli nevyskočí hneď na prvej stránke, akoby ani neexistovalo. Preto nepodceňujte silu vyhľadávačov, zverte sa do našich rúk a získajte čo najvyššie umiestnenie v browseroch.

Midea Vida R410A MS9V-09HRN1

image_46ETARGET kampane

Pre správny výber liečby i pre správny výber reklamy je nesmierne dôležitá diagnostika pacienta. ETARGET je vo svojej podstate revolučný marketingovo-diagnostický vynález. Zobrazuje totiž reklamu len skupine užívateľov, ktorých by potenciálne mohla zaujímať. Kontextovo sa zobrazí na internetových portáloch s vysokou návštevnosťou ako sme.sk, cas.sk, azet.sk, alebo iných. Zverejnenie reklamy je pritom zadarmo a platí sa iba za počet kliknutí. To z ETARGETu robí nástroj, ktorý rozhodne stojí za to vyskúšať.

image_47

image_44Facebook

Po skončení terapie je potrebné sa čo najviac stretávať a komunikovať s okolím. My vás pošleme do kolektívu 1,5 milióna Slovákov. A aby ste sa tam cítili príjemne a nechytala vás sociálna fóbia, poskytneme vám balíček opatrení, ktorý podstatne zvýši vaše sebavedomie. Reklamu na Facebooku pre vás navrhneme tak, aby čo najpresnejšie zasiahla vašu cieľovú skupinu. Facebook je nástrojom dneška, platformou, kde sa denne stretáva množstvo vašich budúcich klientov, a bol by hriech nevyťažiť z neho maximum.image_45

image_33Hromadný mailing

Oslovte svojich klientov priamo - zašlite im mail. Nemusíte sa báť, vaše správy neskončia v spame. Ponúkame presne cielené databázy. Vďaka nám získate možnosť nahliadnuť do „zdravotný kariet“ ¼ milióna Slovákov vo veku od 18 do 52 rokov. Dajte im o sebe vedieť priamou ponukou.
Vaši budúci klienti to zaiste ocenia.

image_34

image_39Copywriting

V našej ambulancii vám naordinujeme vitamíny všetkých písmen B, D, E, K,... Náš slovný B-komplex zaručí vášmu biznisu pevné zdravie. Netrápte sa viac výberom správnych slov, slová z nášho pera cielia presnejšie ako skalpel skúseného chirurga.

image_43

image_31Grafický dizajn

Estetická chirurgia vášho podniku. Občas sa stane, že je niečo super naprogramované, brilantne napísané a stále to nefunguje. Vtedy obvykle býva chyba v dizajne. Až 98 % informácií prijímame zrakom, a to je fakt, na ktorý jednoducho treba brať ohľad. Zverte sa preto do rúk našich šikovných dizajnérov a zvýšte svoj firemný sexepíl!

image_38

image_35Firemná identita

V osobnom živote je vždy dôležité vedieť, kto ste i kam idete. V tom profesionálnom je dôležité, aby to o vás vedeli i ostatní. Hlavičkový papier, plagáty, billboardy, perá s reklamnou potlačou – toto všetko sú prostriedky, ktorými sa odprezentujete už na prvý pohľad a každý si vás správne zaradí. Vy navrhnete, my spracujeme, ľudia ocenia.

image_37