media4@media4.sk
+421 903 600 906

Služby našej kliniky

Ponúkame Vám webové, reklamné a korporátne riešenia,
ktoré realizujeme s chirurgickou presnosťou
a maximálnou odbornosťou.

image_5

Tvorba eShopov a webstránok

Prajete si nový orgán alebo chcete niektorý vylepšiť? Žiadny problém, naši genetickí inžinieri spolu s chirurgickým tímom vyhovejú akýmkoľvek predstavám.

image_4

Reklama

Vašu imunitu posilníme vakcináciou proti konkurencii a náš tím laborantov pre vás namieša reklamu, ktorá cieľovú skupinu zasiahne ako vírus.

image_6

Grafický dizajn

Cieľom liečby na našom očnom oddelení nie je to, aby ste videli, ale to, aby ste boli videní. Garantujeme, že po našich grafických procedúrach sa pre svojich klientov stanete neprehliadnuteľnými.

image_7

Firemná identita

Na výzore záleží. A práve preto tu máme našich plastických chirurgov s nabrúsenými skalpelmi, ktorí spravia maximum pre to, aby ste zaujali na prvý pohľad.

image_1

Logotyp

Logotyp a logopédia nemajú spoločný len slovný základ. Cieľom oboch je i to, aby vám ľudia rozumeli. Profesionálne nadizajnujeme firemné logá, ochranné známky, značky, symboly, emblémy, funkčne prerobíme existujúce značky.


image_9

SEO

Náš personál nezaháľa ani na rehabilitačnom oddelení. Práve tu poskytujeme všetky ozdravné procedúry. Vhodne podávanými textovými zábalmi zvýšime úspešnosť liečby a zaručíme blahodarné účinky pre váš biznis.

image_27

Redakčný systém

Každý organizmus musí mať hladký a plynulý chod. Náš tím neurológov sa postará o to, aby ste sa svojim klientom dostali priamo do mozgu a popritom nadmerne nezaťažovali ich nervové spoje.

image_8

Webhosting

Vždy k službám sú vám i naši dispečeri. Ich povinnosťou je zabezpečiť dôležité formality, týkajúce sa vášho ubytovania
na internete. Nie je pre nich podstatné, kde sa nachádzate, ale kde sa chcete nachádzať.