media4@media4.sk
+421 903 600 906

Služby našej kliniky

Ponúkame Vám webové, reklamné a korporátne riešenia,
ktoré realizujeme s chirurgickou presnosťou
a maximálnou odbornosťou.

Midea Vida R410A MS9V-09HRN1Tvorba web stránok

Vaši klienti si od vás zaslúžia príjemné uvítanie. Pekný grafický layout, prehľadné menu, zmysluplný obsah – to je len zopár požiadaviek na kvalitný web, ktoré sú dnes už absolútnou samozrejmosťou. Rovnako ako je pre nás samozrejmá dobre odvedená, navrhnutá a nakódovaná webstránka s flexibilným CMS systémom, vďaka ktorému si stránku jednoducho prispôsobíte podľa predstáv.

Midea Vida R410A MS9V-09HRN1

Midea Vida R410A MS9V-09HRN1Tvorba e-shopov

Internetový predaj teraz letí a vaši zákazníci nepochybne privítajú možnosť nakupovať lacnejšie a z pohodlia domova. Tvorba e-shopu si však vyžaduje profesionálne skúsenosti, aby sa predišlo prípadným nedôslednostiam. Nenechávajte preto nič na náhodu a využite našu dlhoročnú prax.

image_54

image_55Redakčný systém

Mozog vášho internetového pôsobenia. Riadiace centrum, z ktorého máte na dosah všetko, čo potrebujete. Presne toto sa skrýva za skratkou CMS alebo za menej používaným hovorovým pomenovaním „Redakčný systém“, ktorý je už súčasťou vašej novej web stránky. Vďaka CMS si obsah svojej stránky spravujete pohodlne sami. Pri publikovaní príspevkov na webe nepochybne uprednostníte ten najjednoduchší spôsob, no zároveň s najväčšou škálou možností. Jeden taký sme pre vás už pripravili.

image_56

image_57Webhosting

Dôležité je myslieť i na základňu, z ktorej budete operovať. (Myslené metaforicky.) Vaša stránka sa musí najprv dostať na server, z ktorého bude neskôr prístupná masám. Hosting musí byť spoľahlivý a fungovať pod ľahko zapamätateľnou doménou. U nás taký dostanete a dokonca i bez receptu.

image_62

image_58SEO

V neposlednom rade optimalizujeme vašu stránku pre vyhľadávače tak, aby ju našiel každý. Už sa nestane, že na vašu stránku niekto iba omylom klikne. Vďaka SEO k sebe prilákate všetkých, ktorých náplň vašej práce zaujíma a ktorí majú záujem o vaše služby.

image_61

image_59Logotyp

Tvorba logotypov je jednou z najšpecifickejších disciplín grafického designu, kde je nutné odpovedať na množstvo zásadných otázok. Tak len napríklad: Ako charakterizovať činnosť firmy prostredníctvom takto minimalistického návrhu grafiky, ako to urobiť so zreteľom na budovanie corporate identity, ako zabezpečiť použiteľnosť loga aj pre využitie v čierno-bielej podobe, ako docieliť, aby bolo logo dostatočne vizuálne atraktívne a mnohé ďaľšie otázky na ktoré väčšinou poznáme odpoveď. Presvedčte sa o tom na stránke referencií designu v časti venovanej tvorbe logotypov.

image_60